БК Вертикаль та Асоціація фахівців з нерухомості в Івано-Франківську офіційно розпочали співпрацю

Дата
Поділитися

У четвер, 22 вересня, було підписано Меморандум між будівельною компанією Вертикаль та ГО «Івано-Франківське обласне відділення асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України».

«Дуже цінно, адже наша ініціатива дає нам змогу працювати ефективніше на відновлення та відбудову нашої країни. Об‘єднавши наші зусилля, ми зможемо бути корисними для наших Клієнтів та нашого міста», — розпочала зустріч Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

Цей Меморандум означає співпрацю між будівельною компанією Вертикаль, яка є регіональним представником Конфедерації будівельників України в Івано-Франківській області, та найбільшою профільною організацією рієлторів в регіоні.

«Ми розпочинаємо співпрацю з АФНУ власне з елітного житлового комплексу HydroPark DeLuxe, який розташований на березі міського озера, — зазначила Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль. — Це унікальний проєкт, який отримав відзнаку Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 Конфедерації будівельників України. Унікальність, у першу чергу, у технологічності — ми будемо запроваджувати digital-новинки для зручності мешканців. У планах — провести акредитацію для рієлторів, які матимуть змогу пропонувати Клієнтам нерухомість у HydroPark DeLuxe. Ми будемо розвивати партнерство з ріелторами. Ми будуємо елітне житло і запрошуємо до співпраці».

«Ми раді співпраці, яку розпочали фактично раніше — спільною прес-конференцією щодо функціонування ринку новобудов в умовах війни, — зазначив голова ГО «Івано-Франківське обласне відділення АФНУ Віктор Фурдіяка. — Учасники АФНУ — це висококваліфіковані фахівці. Наші учасники будуть мати можливість пройти навчання та акредитацію, адже це хороша та взаємовигідна співпраця.

Фахівці зможуть презентувати квартири у HydroPark DeLuxe споживачам. Адже саме сертифіковані рієлтори Асоціації надають найкращі та якісні пропозиції на ринку, сервіс і послуги в регіоні».

Надалі БК Вертикаль спільно з АФНУ також проводиме масштабні події, присвячені питанням ринку нерухомості в західному регіоні.

Скористатися акцією

Останні новини

" alt="">

БК Вертикаль та Асоціація фахівців з нерухомості в Івано-Франківську офіційно розпочали співпрацю

У четвер, 22 вересня, було підписано Меморандум між будівельною компанією Вертикаль та ГО «Івано-Франківське обласне відділення асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України». «Дуже цінно, адже наша ініціатива дає нам змогу працювати ефективніше на відновлення та відбудову нашої країни. Об‘єднавши наші зусилля, ми зможемо бути корисними для наших Клієнтів та нашого міста», — розпочала зустріч Ірина […]

Детальніше
" alt="">

Будівельна компанія Вертикаль здала в експлуатацію перший будинок ЖК Містечко Мануфактура

Комфортний проєкт у скандинавському стилі розташований на вулиці Дудаєва в Івано-Франківську. Незважаючи на непрості умови та воєнний стан в Україні, будівельна компанія Вертикаль продовжує якісно будувати концептуальні житлові комплекси та нарощує темпи будівництва. У липні 2022 мешканців ЖК Містечко Мануфактура потішили приємною новиною: було здано в експлуатацію першу секцію ЖК. «Кожному українському бізнесу важко в […]

Детальніше
" alt="">

Як концептуальні рішення змінюють простори. Досвід новобудов Івано-Франківська

Взаємодоповнення фасадів, вхідних груп та територій – як це працює і що це дає місту та мешканцям житлового комплексу «Містечко Мануфактура» Містечко Мануфактура – один з житлових комплексів БК Вертикаль, який будують на вулиці Дудаєва, 31А в Івано-Франківську. Концепт проєкту передбачає створення цілісного архітектурного ландшафту. Житловий простір доповнюється комплексним рішенням фасаду, території та спільних просторів, […]

Детальніше