У Франківську будують маленьку Скандинавію — Містечко Мануфактура

Дата
Поділитися

Архітектура у скандинавському стилі популярна у багатьох країнах Європи. Причини такої затребуваності у ряді переваг: гармонійне поєднання естетичності і функціональності; якість і довговічність будівель, натуральність та екологічність матеріалів, незмінна актуальність стилю.

Скандинавія — це велична краса північної природи, кришталево чисті озера, кам’янисті схили та вічнозелені ліси. Архітектура у скандинавському стилі позбавлена зайвого пафосу, стримана та лаконічна, але водночас елегантна і затишна.

В Івано-Франківську зараз будується проєкт саме у такому стилі — Містечко Мануфактура. Комплекс будівельної компанії Вертикаль розташований на вулиці Дудаєва. Він включатиме два 11-поверхові будинки та один 10-поверховий.

Поруч є ресторани, супермаркет Велмарт, Нова Пошта, заправка для електрокарів і звичайна АЗС. Також локація зручна для батьків — поруч є дитячі садочки та навчальні заклади. А на авто до центру Івано-Франківська всього 5 хвилин.

Концепція Містечка Мануфактури буде дотримана у найменших деталях — від оздоблення фасадів до стилізації внутрішнього двору. Ігровий майданчик для дітей, витриманий у дусі архітектури Данії, зелені насадження, невеличка штучна водойма, лаунж-зони для відпочинку у літній період — невід’ємні складові комфортного відпочинку біля дому на свіжому повітрі.

Комфортне рішення для власників авто — гаражі, вбудовані у нульовий поверх кожного будинку. Це звільнить двір від припаркованих машин.

Невід’ємна частина скандинавського будинку — ґанок. Це можливість збільшити корисну площу, якою завбачливі скандинави завжди користуються. Тому часто свої будівельні проєкти вони доповнюють терасами. У Містечку Мануфактура витримано і цю деталь, характерну для скандинавського стилю: у комплексі є квартири з власним подвір’ям, де можна проводити вільний час.

Земельні ділянки є повноцінною зоною відпочинку, на якій можна релаксувати у будь-яку пору року. Тут жителі Містечка зможуть облаштувати зону барбекю для відпочинку з друзями або поставити дитячий басейн і лежаки для засмагання влітку.

Цікавитесь купівлею житла у Містечку Мануфактура?

Записуйтеся на огляд квартир:

/050/ 313-07-10

/067/ 313-07-10

Скористатися акцією

Останні новини

" alt="">

Колекція проєктів Вертикаль: житлові комплекси очима засновника Олега Лєпєніна

Бути лідером на ринку нерухомості Івано-Франківська — це велика честь і водночас надзвичайна відповідальність. Адже сотні сімей довіряють забудовнику найцінніше — вибір майбутнього дому, у якому житимуть щонайменше кілька років, а хтось проведе там ціле життя. Будівельна компанія Вертикаль за 10-річчя своєї роботи здала 97 750 м² житлової площі, і вже 1 933 сім’ї придбали […]

Детальніше
" alt="">

У Франківську будують маленьку Скандинавію — Містечко Мануфактура

Архітектура у скандинавському стилі популярна у багатьох країнах Європи. Причини такої затребуваності у ряді переваг: гармонійне поєднання естетичності і функціональності; якість і довговічність будівель, натуральність та екологічність матеріалів, незмінна актуальність стилю. Скандинавія — це велична краса північної природи, кришталево чисті озера, кам’янисті схили та вічнозелені ліси. Архітектура у скандинавському стилі позбавлена зайвого пафосу, стримана та […]

Детальніше
" alt="">

Вартість квартири в іпотеку та розтермінування у забудовника: що вигідніше

Президент Володимир Зеленський анонсував запуск нової державної програми — іпотека під 10% річних. Вона має запрацювати до вересня 2020 року. Та поки що умови іпотечного кредитування бажають кращого.

Детальніше