Купуйте зараз квартиру з вигодою 15%. Тільки до 30.11.2018!

Дата публікації
Поділитися

Житловий Комплекс Містечко Мануфактура – новий будівельний проект, розташований за 20 хвилин від центру Франківська по вулиці Дудаєва. Інфраструктура комплексу достатньо розвинена: поряд знаходиться школа, дитячий садок, супермаркет, спортзал.

Авторство проекту належить відомому девелоперу Вертикаль. Архітектурна подоба житлового кварталу бере своє походження зі столиці Данії. У двох будинках розміститься 220 квартир з покращеними плануваннями та з використанням екологічного будівельного матеріалу. Внутрішній двір прикрашатиме дитячий майданчик у стилі фасаду. Для зберігання автомобілів заплановані гаражні бокси.

Містечко Мануфактура – проект компанії Вертикаль – це ім’я на ринку нерухомості відоме з 2010 року. На рахунку компанії біля шести житлових комплексів різних видів, реалізація яких не викликає ніяких дорікань зі сторони інвесторів. Девелопер користується позитивною репутацією завдяки високій якості робіт і принциповому дотриманню термінів будівництва.

Поспішайте отримати знижку 15%. Акція діє тільки до кінця листопада.

Скористатися акцією

Останні новини

" alt="">

Хочеш квартиру, але не вистачає коштів? Розтермінуй оплату на 36 місяців.

Це можливість бути впевненим у своєму завтра та водночас застрахувати власне майбутнє. Акція на усі квартири у житловому комплексі «Містечко Мануфактура» діє до кінця квітня. Деталі за телефонами: /050/ 313-07-10 /067/ 313-07-10

Детальніше
" alt="">

Фіксація ціни у гривні

Час зважити все та прийняти правильне рішення. Адже залишилось всього кілька днів! Протягом  березня вартість квартир у нашому комплексі буде незмінною. Можете не хвилюйтеся через стрибки курсу валют, ціну зафіксовано у гривні до 1 квітня включно.

Детальніше
" alt="">

БК Вертикаль обмежує режим роботи на період карантину

Дбаючи про здоров‘я наших Співробітників та Клієнтів, на період дії карантину БК Вертикаль переходить в обмежений режим роботи та повідомляє про тимчасове призупинення робіт по будівництву об’єктів Компанії.

Детальніше