Купуйте зараз квартиру з вигодою 15%. Тільки до 30.11.2018!

Дата
Поділитися

Житловий Комплекс Містечко Мануфактура – новий будівельний проект, розташований за 20 хвилин від центру Франківська по вулиці Дудаєва. Інфраструктура комплексу достатньо розвинена: поряд знаходиться школа, дитячий садок, супермаркет, спортзал.

Авторство проекту належить відомому девелоперу Вертикаль. Архітектурна подоба житлового кварталу бере своє походження зі столиці Данії. У двох будинках розміститься 220 квартир з покращеними плануваннями та з використанням екологічного будівельного матеріалу. Внутрішній двір прикрашатиме дитячий майданчик у стилі фасаду. Для зберігання автомобілів заплановані гаражні бокси.

Містечко Мануфактура – проект компанії Вертикаль – це ім’я на ринку нерухомості відоме з 2010 року. На рахунку компанії біля шести житлових комплексів різних видів, реалізація яких не викликає ніяких дорікань зі сторони інвесторів. Девелопер користується позитивною репутацією завдяки високій якості робіт і принциповому дотриманню термінів будівництва.

Поспішайте отримати знижку 15%. Акція діє тільки до кінця листопада.

Скористатися акцією

Останні новини

" alt="">

Перший внесок 10% – і квартира твоя!

Якщо шукаєш дім, у якому комфортно жити, працювати, відпочивати та розважатися, переїжджай у Містечко Мануфактура вул. Дудаєва, 31 Запрошуємо на огляд квартир! До речі, водій компанії Вертикаль завезе на огляд безкоштовно.

Детальніше
" alt="">

Розтермінування 36 місяців

Розтермінуй і не поспішай! Квартира у Містечку Мануфактура чекає на тебе! Комфортний комплекс зі скандинавським характером у Франківську: ▪️ стильні фасади ▪️ закритий двір без авто ▪️ функціональні планування ▪️ ландшафтний дизайн ▪️ відпочинкові зони у дворі Придбай квартиру у березні, переїжджай у Містечко Мануфактура вул. Дудаєва, 31

Детальніше
" alt="">

Знижка до 36 000 грн у лютому!

Акція на квартири у Містечку Мануфактура від БК Вертикаль вул. Дудаєва, 31 Обирай комфортне життя по-скандинавськи: ▪️ зручні планування ▪️ фасади у стилі архітектури Данії ▪️ затишний закритий двір без авто ▪️ концептуальний ландшафтний дизайн ▪️ дитячий майданчик та лаунж-зона

Детальніше