-15% – смачні пасхальні ціни продовжено!

Дата
Поділитися

Зовсім скоро настане Великдень – одне з найвизначніших християнських свят, яке асоціюється з Божою благодаттю, весною, світлом та затишком. І, звісно, зі звичаєм обмінюватися приємними подарунками: писанками та пасочками. Будівельна компанія “Вертикаль” теж не могла зостатися осторонь свята і приготувала для вас свої подарунки – лише у квітні ціна на квартири у “Містечку Мануфактура” знижена на 15%. Такої смачної пропозиції не було вже давно!

“Містечко Мануфактура” – це місце, де ви зможете жити і творити, поєднуючи непоєднуване, відкриваючи щодня нові яскраві сторони свого життя. Це комфортний осередок для незвичайних та креативних людей, що вимагають такої ж незвичайності та креативності від свого житла. Саме тут приходить натхнення та народжуються нові ідеї. Ну і, звісно, “Містечко Мануфактура” – ідеальне не лише для творців, а і для їхніх сімей, адже це:

– комфортна локація усього в 10 хв від центру міста
– закриті внутрішні двори для безпеки мешканців

– вбудовані гаражі та гостьовий паркінг, для вільної від авто території

– стилізовані дитячі майданчики для розваг та розвитку маленьких непосидюх

– власні земельні ділянки, на яких можна як спостерігати за зірками теплої літньої ночі, так і снідати на свіжому повітрі усією сім’єю.

Приєднуйтеся до осередку справжніх митців у “Містечку Мануфактура”!
Завітайте до наших відділів продажу за адресами вул. Дудаєва, 31 та вул. Івасюка, 82.
Або телефонуйте за номерами:
/050/ 313-07-10

/067/ 313-07-10

Скористатися акцією

Останні новини

" alt="">

При купівлі гаража — зимові шини Pirelli у подарунок!

При купівлі гаража — зимові шини Pirelli у подарунок! Вбудовані гаражі у Містечку Мануфактура – це ідеальне місце для комфортного зберігання вашого автомобіля. Час подбати про ваше авто, і ми маємо вигідну пропозицію: даруємо набір зимових шин Pirelli при купівлі гаража.

Детальніше
" alt="">

Більша площа — менша ціна

Неймовірна вигода наприкінці осені: -63 000 грн на 3-кімнатну квартиру. Лише у листопаді встигніть придбати житло у Містечку Мануфактура за особливо привабливою ціною. Стильний комплекс у скандинавському стилі із затишним закритим двором, продумане планування та якісне будівництво. Час придбати нову квартиру!

Детальніше
" alt="">

Затишні квартири — комфортні умови

Акція у червні на квартири у Містечку Мануфактура. Розтермінування 3 роки, перший внесок — 10%. Запис на консультацію менеджера: /050/ 240-10-67 /068/ 240-10-67

Детальніше